Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
727
1104
948
1090
705
667
639
1136
843
54
654
958
1146
901
12
947
631
36
751
643
1055
954
701
980
858
648
638
1135
906
691
844
29
735
45
768
729
33
880
653
659
1113
1152
750
699
990
907

Nätverk/Kommunikation

 

 

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
Cisco SG110D-05, Nätverksswitch med 5xRJ45, 10/100/1000Mbps, svart
Cisco SG110D-05, Nätverksswitch med 5xRJ45, 10/100/1000Mbps, skrivbordsmodell, metall, svartBygg ett..
813,00 kr
Exkl.moms: 650,40 kr
Cisco Small Business Gigabit Desktop Switch 8-port, svart
Cisco SG110D-08, Gigabit nätversswitch för små/mellanstora företag med 8xRJ45-portar, desktop, svart..
885,00 kr
Exkl.moms: 708,00 kr
Cisco Small Business Gigabit PoE Switch 16-port (8xPoE), desktop, svar
Cisco SG110-16HP, Gigabit nätverksswitch för små/mellanstora företag med 16 RJ45-portar varav 8 är P..
3 485,00 kr
Exkl.moms: 2 788,00 kr
Cisco Small Business Gigabit Switch 16-port, desktop, svart
Cisco SG110-16, Gigabit nätverksswitch för små/mellanstora företag med 16 RJ45-portar, desktop, svar..
2 364,00 kr
Exkl.moms: 1 891,20 kr
Cisco Small Business RV042 VPN Router
Cisco 4-ports VPN-router med dubbla WAN-portar, 10/100 Mbps, upp till 50 IPsec-tunnlar och 5 PPTP-tu..
2 398,00 kr
Exkl.moms: 1 918,40 kr
Cisco WAP121 trådlös AP, 802.11n, 300Mbit/s - PoE ports- multimount
Cisco WAP121 trådlös AP, 802.11n, 300Mbit/s - PoE ports- multimountI priset ingår kemikalieskatt med..
1 297,00 kr
Exkl.moms: 1 037,60 kr
Cisco WAP371 trådlös AP, 802.11ac, 1.27Gbit/s - ISM/UNII band
Cisco WAP371 trådlös AP, 802.11ac, 1.27Gbit/s - ISM/UNII bandI priset ingår kemikalieskatt med 161 k..
2 299,00 kr
Exkl.moms: 1 839,20 kr
Cisco WAP561 trådlös AP, 802.11n, 300Mbit/s - dual band - MIMO
Cisco WAP561 trådlös AP, 802.11n, 300Mbit/s - dual band - MIMOI priset ingår kemikalieskatt med 138 ..
1 776,00 kr
Exkl.moms: 1 420,80 kr
Cisco WAP561 trådlös AP, 802.11n, 450Mbit/s - ISM,UNII,PoE,multimount
Cisco WAP561 trådlös AP, 802.11n, 450Mbit/s - ISM,UNII,PoE,multimountI priset ingår kemikalieskatt m..
3 863,00 kr
Exkl.moms: 3 090,40 kr
Conel LR77 Libratum 4G LTE Router plast
Advantech B+B Smartworx4G-router av industrimodell med plastskal. Två SIM-kort och två ethernet-port..
6 394,00 kr
Exkl.moms: 5 115,20 kr
Conel XR5i Router WAN + LAN plast
Advantech B+B Smartworxindustrispecad router med 1st Ethernet WAN och 1 st Ethernet LAN. Perfekt där..
4 147,00 kr
Exkl.moms: 3 317,60 kr
Cradlepoint COR IBR1150LP3 4G LTE Router
Cradlepoint COR1150 är en prisvärd och mycket välutrustad kompakt router avsedd för kritiska M2M- oc..
9 936,00 kr
Exkl.moms: 7 948,80 kr
Cradlepoint COR Power Adapter for IBR6XX/11XX
Strömadapter till Cradlepoint COR IBR600/650 och COR IBR1100/1150...
507,00 kr
Exkl.moms: 405,60 kr
Cradlepoint GPIO/DC-kabel
Cradlepoint GPIO-kabel för IBR1100/IBR1150 och IBR600/IBR650.Kan användas vid permanentinstallation ..
352,00 kr
Exkl.moms: 281,60 kr
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all..
3 318,00 kr
Exkl.moms: 2 654,40 kr
D-Link 10-port Hanterad switch, 2x SFP, 130W PoE +, Gigabit, vit
D-Link 10-port Hanterad switch, 2x SFP, 130W PoE +, Gigabit, vitD-Link DGS-1210-serien Smart Managed..
3 211,00 kr
Exkl.moms: 2 568,80 kr
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2kmMediakonverter för a..
1 086,00 kr
Exkl.moms: 868,80 kr
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10kmMediakonverter för a..
4 148,00 kr
Exkl.moms: 3 318,40 kr
D-Link 16-port 10/100 EasySmart Switch 19inch Rackmount
D-Link EasySmart nätverksswitch, 10/100Mbps, 16xRJ45, metall, utan fläkt, 1U, 19'' Mått(BxDxH): 280x..
984,00 kr
Exkl.moms: 787,20 kr
D-Link 16-port 10/100/1000 EasySmart Switch, Rackmount
D-Link EasySmart nätverksswitch, 10/100/1000Mbps, 16xRJ45, metall, utan fläkt, 1U, 19'' Mått(BxDxH):..
1 663,00 kr
Exkl.moms: 1 330,40 kr
Datagubben.se - proffsiga prylar för datorer, hem och fritid
Datagubben.se - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 700 555
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@datagubben.se