Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
843
654
12
643
881
735
659
750
907

Mediakonverterare

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2kmMediakonverter för a..
1 055,00 kr
Exkl.moms: 844,00 kr
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10kmMediakonverter för a..
4 028,00 kr
Exkl.moms: 3 222,40 kr
D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)
D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)..
1 660,00 kr
Exkl.moms: 1 328,00 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
D-Link SFP-modul(mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10km..
860,00 kr
Exkl.moms: 688,00 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
D-Link SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550m..
637,00 kr
Exkl.moms: 509,60 kr
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nmI priset ingår kemikalieskatt med 19 kr...
1 121,00 kr
Exkl.moms: 896,80 kr
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC..
1 027,00 kr
Exkl.moms: 821,60 kr
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port..
754,00 kr
Exkl.moms: 603,20 kr
IBM 1818-D1a ESM Controller Module for EXP5000
IBM 1818-D1a ESM Controller Module for EXP5000..
942,00 kr
Exkl.moms: 753,60 kr
Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x8G Fibre Channel, svartAnslut din Thunderbo..
8 203,00 kr
Exkl.moms: 6 562,40 kr
Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10GbE, inkl. 1m thunderbolt-kabel, svartAns..
5 665,00 kr
Exkl.moms: 4 532,00 kr
Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T
Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB till Nbase-T, svartSANLink3 N1 NBase-T l..
2 841,00 kr
Exkl.moms: 2 272,80 kr
SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode (Motsvarar Extreme Networks 10056)• Motsva..
944,00 kr
Exkl.moms: 755,20 kr
SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km (Motsvarar Cisco GLC-BX-U)• Motsvarar Cisco GLC-BX-U..
572,00 kr
Exkl.moms: 457,60 kr
SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Motsvarar HP J8177C)• Motsvarar HP J8177C..
797,00 kr
Exkl.moms: 637,60 kr
SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode
DELTACO SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode (Motsvarar D-LINK DEM-315GT)• Motsvarar D-LINK DE..
1 405,00 kr
Exkl.moms: 1 124,00 kr
SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode
DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode (Motsvarar Cisco GLC-FE-100ZX)• Motsvarar Cisco G..
1 405,00 kr
Exkl.moms: 1 124,00 kr
SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver
DELTACO SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver (Motsvarar Extreme Networks 10309)• ..

Exkl.moms: 0,00 kr
Utgått
SFP+ HP X132 10G, LC,LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode
DELTACO SFP+ HP X132 10G, LC, LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode (Motsvarar HP J9152A)• Motsv..
4 923,00 kr
Exkl.moms: 3 938,40 kr
TP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
TP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10kmI priset ingår kemikal..
1 774,00 kr
Exkl.moms: 1 419,20 kr
Datagubben.se - proffsiga prylar för datorer, hem och fritid
Datagubben.se - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 700 555
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@datagubben.se