Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
654
12
643
1055
1135
735
659
1113
750
907

Mediakonverterare

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all..
3 355,00 kr
Exkl.moms: 2 684,00 kr
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2kmMediakonverter för a..
1 062,00 kr
Exkl.moms: 849,60 kr
D-Link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhet
D-Link, 19'' monterat chassie för 16 mediakonverterare, 2U, svartMått (BxDxH): 415x390x89mm.I priset..
4 973,00 kr
Exkl.moms: 3 978,40 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
D-Link SFP-modul(mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10km..
895,00 kr
Exkl.moms: 716,00 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
D-Link SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550m..
664,00 kr
Exkl.moms: 531,20 kr
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nmI priset ingår kemikalieskatt med 19 kr...
996,00 kr
Exkl.moms: 796,80 kr
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver..
1 935,00 kr
Exkl.moms: 1 548,00 kr
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver..
807,00 kr
Exkl.moms: 645,60 kr
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC transceiver
HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 k..
1 730,00 kr
Exkl.moms: 1 384,00 kr
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC..
1 159,00 kr
Exkl.moms: 927,20 kr
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver..
308,00 kr
Exkl.moms: 246,40 kr
Mikrotik RBFTC11 Fiber to Copper Converter Outdoor model
MikroTik RBFTC11 SFP- till RJ45-omvandlare, fiber till koppar, PoE, vattentät, vitFTC är en enkel fi..
633,00 kr
Exkl.moms: 506,40 kr
MikroTik S+2332LC10D - Kit - SFP+ sändar/mottagarmodul - LC enkelläge - upp till 10 kmI priset ingår..
5 045,00 kr
Exkl.moms: 4 036,00 kr
Mikrotik S-31DLC20D SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nm
Mikrotik S-31DLC20D SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nmI priset ingår kemikalieskatt med 3 kr...
368,00 kr
Exkl.moms: 294,40 kr
Mikrotik S-3553LC20D single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20DI priset ingår kemikalieskatt med 3 kr...
1 033,00 kr
Exkl.moms: 826,40 kr
MikroTik S-4554LC80D - Kit - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge - upp till 80 kmI p..
1 300,00 kr
Exkl.moms: 1 040,00 kr
Mikrotik S-85DLC05D SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm
MikroTik S-85DLC05D Dual-LC SFP Transceiver, 550m, 1,25G, DDM, silverS-85DLC05D är en 1.25G SFP tran..
280,00 kr
Exkl.moms: 224,00 kr
Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x8G Fibre Channel, svartAnslut din Thunderbo..
8 545,00 kr
Exkl.moms: 6 836,00 kr
Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10GbE, inkl. 1m thunderbolt-kabel, svartAns..
5 900,00 kr
Exkl.moms: 4 720,00 kr
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, sv
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, inkl. Thunderbolt-kabel, svartAns..
7 633,00 kr
Exkl.moms: 6 106,40 kr
Datagubben.se - proffsiga prylar för datorer, hem och fritid
Datagubben.se - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 700 555
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@datagubben.se